Zonguldak Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

YÖKAK senato ve kalite komisyonu toplantısı yapıldı

YÜKSEKÖĞRETİM KALİTE KURULU (YÖKAK)’NUN 25 ARALIK TARİHİNDE ZBEÜ’YE YAPACAĞI İZLEME ZİYARETİ ÖNCESİ HAZIRLIKLAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR. BU KAPSAMDA 22 ARALIK SALI GÜNÜ ZBEÜ SENATO VE KALİTE KOMİSYONU ÜYELERİ SANAL ORTAMDA DÜZENLENEN TOPLANTIDA BİR ARAYA GELDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
YÖKAK senato ve kalite komisyonu toplantısı yapıldı
130 views
23 Aralık 2020 - 16:21
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK)’nun 25 Aralık tarihinde ZBEÜ’ye yapacağı izleme ziyareti öncesi hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda 22 Aralık Salı günü ZBEÜ Senato ve Kalite Komisyonu üyeleri sanal ortamda düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Çufalı başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kemal Büyükgüzel YÖKAK değerlendirme süreci ile ilgili özet bilgiler verdi ve 2015 yılında yapılan YÖKAK değerlendirmesi sonrasında yapılan iyileştirmeler ile ilgili bir sunum yaptı. Toplantıda, Senato üyeleri kendi birimlerindeki kalite süreçleri ve son dönemde yapılan iyileştirmeler ile ilgili bilgi paylaşımında bulundular. İzleme ziyareti programının paylaşılmasından sonra toplantı soru-cevap bölümüyle son buldu.

Toplantı sonrasında bir açıklama yapan Rektör Prof. Dr. Mustafa Çufalı “Üniversitemiz kalite odaklı büyümesini kararlılıkla sürdürmektedir. Hatırlanacağı üzere Yükseköğretim Kalite Kurulu 2015 yılında hazırlanan rapor üzerinden Üniversitemizi değerlendirmiş ve 2017 yılının Şubat ayında Üniversitemizi ziyaret etmişti. 2015 yılından beri pek çok alanda önemli geliştirme ve iyileştirmeler yapıldı. Cuma günü gerçekleşecek ziyaret, gelişmeye açık yönlerimiz bağlamında Üniversitemizin izlenmesini içermektedir. Kalite süreçlerinin geliştirilmesinde ve kalite kültürünün Üniversitemizde yaygınlaşmasında emeği geçen tüm personelimize teşekkür ediyor, izleme ziyaretinin şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.