Zonguldak Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Vali Tutulmazdan korona virüs açıklaması

ZONGULDAK VALİSİ MUSTAFA TUTULMAZ, KENT MERKEZİNDE COVİD-19 DENETİMLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ. ESNAF VE VATANDAŞLARI ZİYARET EDEN VALİ TUTULMAZ, ESNAFLARI KORONAVİRÜSE KARŞI UYARDI. KORONAVİRÜS HAKKINDA AÇIKLAMA YAPAN VALİ TUTULMAZ, “İLİMİZ AÇISINDAN ŞUAN ÇOK RAHATSIZ EDECEK DURUMDA DEĞİLİZ AMA YİNE VAKALARIMIZ VAR. HEDEFİMİZ BU VAKALARI SIFIRA İNDİRMEK” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vali Tutulmazdan korona virüs açıklaması
102 views
23 Eylül 2020 - 14:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, kent merkezinde Covid-19 denetimleri gerçekleştirdi. Esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Vali Tutulmaz, esnafları korona virüse karşı uyardı. Korona virüs hakkında açıklama yapan Vali Tutulmaz, “İlimiz açısından şuan çok rahatsız edecek durumda değiliz ama yine vak’alarımız var. Hedefimiz bu vak’aları sıfıra indirmek” dedi.

İçişleri Bakanlığınca 81 ilde gerçekleştirilen korona virüs denetimleri kapsamında Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, beraberindeki yöneticiler ile birlikte kent merkezinde denetimlerde bulundu. Vali Tutulmaz ve beraberindekiler çay ocağı, kafe, lokanta, berber, banka, postaneleri gezerek sık sık uyarılarda bulundu. Denetim sonrası değerlendirmede bulunan Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Zonguldak olarak kötü durumda olmadıklarını söyledi. Denetimlere sıklıkla devam ettiklerini ifade eden Vali Tutulmaz, “Her hafta olduğu gibi bu hafta denetimlerimizi sürdürüyoruz. Pandemi ile ilgili kurallara uyulup uyulmadığını yerinde görerek tespit etmeye çalışıyoruz. Bir taraftan rehberlik yapıyoruz bir taraftan onların uygulamalarının genelgelere ne kadar uyulduğunu yerinde görmeye çalışıyoruz. Gördüğümüz kadarıyla halkımızın bilinci iyi bu bilinci daha da fazla arttırabilme gayreti içerisindeyiz. Sizlere bu konuda önemli görevler düşüyor. İlimiz açısından şu an çok rahatsız edecek durumda değiliz ama yine vak’alarımız var. Bu vak’aları hedefimiz sıfıra indirmektir daha fazla duyarlı olalım” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.