Zonguldak Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sapça tüneli ile Gökgöl tüneli arası asfalt çalışmaları başladı

GEN SAPÇA TÜNELİ İLE GÖKGÖL TÜNELİ ARASI ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLADI (FOTOĞRAFLI) SERTAÇ ÖZDEMİR ZONGULDAK (İHA) -AK PARTİ İL BAŞKAN YARDIMCISI MUAMMER AVCI, SAPÇA TÜNELİ İLE GÖKGÖL TÜNELİ ARASI ASFALTLAMA ÇALIŞMALARININ BAŞLADIĞINI SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU. AK PARTİ İL BAŞKAN YARDIMCISI MUAMMER AVCI, YAPTIĞI PAYLAŞIMDA “YÜKLENİCİ FİRMA İLE BAYRAM ÖNCESİ BİR ARAYA GELİNİP YAPTIĞIMIZ GÖRÜŞME SONRASI, SÖZ VERİLEN İLK ETAP SAPÇA-GÖKGÖL TÜNELLERİ ARASI BSK’LI (BİTÜMLÜ SICAK KARIŞIM) ASFALT SERİLMESİNE BUGÜN SABAH SAATLERİNDEN İTİBAREN BAŞLADI. ÇALIŞMA SÜRESİNCE SAPÇA TÜNELİNDEN ZONGULDAK İSTİKAMETİNE GELİŞLER, ELVANPAZARCIK KAVŞAĞINDAN, ANKARA GİDİŞ İSTİKAMETİ YÖNÜNDEKİ DAHA ÖNCE YAPIMI TAMAMLANMIŞ YOLDAN GİDİŞ-GELİŞ HALİNDE TRAFİĞE VERİLDİ. FEVKALADE BİR AKSİLİK OLMADIĞI SÜRECE ÇALIŞMALAR AYNI HIZDA DEVAM EDECEKTİR. BU YOLUN BİTİRİLMESİ ZONGULDAK’IMIZIN SEYAHAT KONFORUNA VE TRAFİK KAZALARININ YAŞANMAMASINA ÇOK ÖNEMLİ KATKILAR SAĞLAYACAKTIR. BU NEDENLE YAKINDAN TAKİBİMİZ DEVAM EDECEKTİR. HAYIRLI OLSUN” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Sapça tüneli ile Gökgöl tüneli arası asfalt çalışmaları başladı
126 views
11 Ağustos 2020 - 14:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Muammer Avcı, Sapça tüneli ile Gökgöl tüneli arası asfaltlama çalışmalarının başladığını sosyal medya hesabından duyurdu.

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Muammer Avcı, yaptığı paylaşımda “Yüklenici firma ile bayram öncesi bir araya gelinip yaptığımız görüşme sonrası, söz verilen ilk etap Sapça-Gökgöl tünelleri arası BSK’lı (Bitümlü Sıcak Karışım) asfalt serilmesine bugün sabah saatlerinden itibaren başladı. Çalışma süresince Sapça tünelinden Zonguldak istikametine gelişler, Elvanpazarcık kavşağından, Ankara gidiş istikameti yönündeki daha önce yapımı tamamlanmış yoldan gidiş-geliş halinde trafiğe verildi. Fevkalade bir aksilik olmadığı sürece çalışmalar aynı hızda devam edecektir. Bu yolun bitirilmesi Zonguldak’ımızın seyahat konforuna ve trafik kazalarının yaşanmamasına çok önemli katkılar sağlayacaktır. Bu nedenle yakından takibimiz devam edecektir. Hayırlı olsun” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.