Zonguldak Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden büyük başarı

ZONGULDAK ŞEHİT GÖKHAN ESEN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN MUHAMMET ŞAHİN ADİBAŞ VE EREN AKKAYA, BATI KARADENİZ KALKINMA AJANSI’NIN (BAKKA) “SİBER VATAN” PROJESİ KAPSAMINDA DÜZENLEDİĞİ “ETHİCAL HACKİNG VE GÜVENLİ KOD GELİŞTİRME” EĞİTİMLERİNİ BAŞARIYLA TAMAMLAYARAK KATILIM BELGELERİNİ ALDILAR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden büyük başarı
44 views
29 Temmuz 2020 - 17:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Zonguldak Şehit Gökhan Esen Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden Muhammet Şahin Adibaş ve Eren Akkaya, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKKA) “Siber Vatan” Projesi kapsamında düzenlediği “Ethical Hacking ve Güvenli Kod Geliştirme” eğitimlerini başarıyla tamamlayarak katılım belgelerini aldı.

Katılım belgesini Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Muhammed Ali Oflaz’dan alan son sınıf öğrencisi Muhammet Şahin Adibaş, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Siber Vatan Projesi kapsamında düzenlenen bu eğitimlere Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi, Bartın Üniversitesi ve Karabük Üniversitesinden öğrencilerin arasına girerek katılmayı başardıklarını, alanında adını duyurmuş ve oldukça uzman firmalardan eğitim aldıklarını ifade etti.

On birinci sınıf öğrenden Eren Akkaya ise, iki eğitimin de üniversite öğrencilerine yönelik olduğunu ancak kendilerinin 1,5 yıldır bu eğitimi almalarına rağmen başarılı bulunarak katılım belgesi almaya hak kazandıklarını dile getirdi.

Okul Müdürü Mehmet Çakmak, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansının düzenlediği ve öğrencilerinin katılım sağladığı Siber Vatan 0’dan 1’e, Güvenli Kod Geliştirme ve Ethical Hacking eğitimleri için BAKKA Genel Sekreteri Muhammed Ali Oflaz’a teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.