Zonguldak Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bozkurt, “Yaşlılarımıza sahip çıkmak, geleceğimize sahip çıkmaktır”

AK PARTİ KDZ. EREĞLİ İLÇE BAŞKANI SAFFET BOZKURT, ’18-24 MART YAŞLILARA SAYGI HAFTASI’ DOLAYISIYLA YAYINLADIĞI MESAJDA, “KÜLTÜRÜMÜZÜ VE DEĞERLERİMİZİ YARINLARA TAŞIMAMIZI SAĞLAYAN BÜYÜKLERİMİZ; BİZİM EN DEĞERLİ VARLIKLARIMIZDIR” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Bozkurt, “Yaşlılarımıza sahip çıkmak, geleceğimize sahip çıkmaktır”
29 views
19 Mart 2021 - 21:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, ’18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası’ dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan büyüklerimiz; bizim en değerli varlıklarımızdır” dedi.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, ’18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Bozkurt mesajında, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Hayatlarının büyük bölümünde çalışarak insanlığa faydalı hizmetlerde bulunarak tecrübeleriyle bugünümüzü aydınlatan yaşlılarımıza sevgi ve saygı göstermek, Türk toplumunun geçmişten günümüze taşıdığı en önemli hasletlerinden biridir.

Yaşlılarımıza sahip çıkılmalı; onların mutluluğu, yaşadıkları yerlerin daha huzurlu ve kültürümüzle iç içe olması için toplum olarak herkes elinden gelen katkıyı sağlamalıdır.

Sosyal devlet olmanın gereği olarak devletimizin yaşlılarımıza yönelik hizmetleri ve bu hizmet çeşitliliğini artırmaya yönelik çalışmalarında sivil toplum kuruluşlarımızın ve duyarlı vatandaşlarımızın destekleri, onların birçok sorununu ortadan kaldıracaktır.

Yaşlılarımız, gerek aile gerekse toplumsal yaşantımızda daima baş tacı edilmeli; sevgi ve şefkat gösterilerek el üstünde tutulmalıdır. Unutulmalıdır ki kendi varlığımız ve çocuklarımızın geleceği kadar, yaşlılarımıza sahip çıkmak aynı zamanda geleceğimize sahip çıkmaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm yaşlılarımızın ’18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası’nı kutluyor; birikim ve tecrübeleriyle bizleri sabır, sevgi ve şefkatle bugünlere getiren, hayatımızın her aşamasında bizlere yol gösteren yaşlılarımıza sağlıklı ve mutlu uzun ömürler diliyorum.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.