Zonguldak Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

BEÜ öğrencisi Enes, “Yarınlarımız Umut olsun” dedi çocuklara yardım etti

BEÜ GEOMATİK BÖLÜMÜ SON SINIF ÖĞRENCİSİ ENES GÜLTEPE, SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ KAPSAMINDA İHTİYAÇ SAHİBİ 21 ÇOCUĞA YARDIMDA BULUNDU.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
BEÜ öğrencisi Enes, “Yarınlarımız Umut olsun” dedi çocuklara yardım etti
108 views
07 Haziran 2021 - 9:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

BEÜ Geomatik Bölümü son sınıf öğrencisi Enes Gültepe, sosyal sorumluluk projesi kapsamında ihtiyaç sahibi 21 çocuğa yardımda bulundu.

Çaycuma ilçesinde yaşayan, Bülent Ecevit Üniversitesi Geomatik Bölümü son sınıf öğrencisi Enes Gültepe (24), yürüttüğü sosyal sorumluluk projesi kapsamında ihtiyaç sahibi 3 çocuğa EBA destekli tablet sahibi yaparken, 18 çocuğu da kıyafet yardımında bulundu. Proje Danışmanı Prof. Dr. Hakan Kutoğlu’nun yönlendirmesiyle çalışmalarına başlayan Gültepe, proje kapsamında ‘Yarınlarımız Umut’ diyerek çıktığı yolda “Toplumsal dayanışmayı yükseltmek için harekete geçiyoruz. İhtiyaç sahibi Çaycumalı çocukların yarınlarına umut olmak için yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projesi kapsamında sizi de dayanışmaya çağırıyoruz. Proje kapsamında oluşturulan kaynakla muhtaç çocuklarımıza tablet ve giyim yardımında bulunacağız” çağrısında bulundu.

Çaycuma ilçesindeki iş adamlarını ve esnafları dolaşarak projesi için katkılarını isteyen Gültepe, acil ihtiyacı olan tespit ettiği 21 çocuğa kapı kapı dolaşarak yardımları ulaştırdı. Gültepe yaşadığı duyguları dile getirirken şunları söyledi:

“Sosyal sorumluluk projemi “Yarınlarımız Umut” olarak belirledim. Sebebi de ihtiyaç sahibi olan çocuklara umut ışığı olabilmek. Bununla birlikte ihtiyaç sahibi olan 21 çocuğumuza kıyafet ve uzun zamandır devam eden uzaktan eğitim için tablet yardımında bulundum. Desteklerini esirgemeyen Çaycuma’daki firmalara, muhtarlarımıza, esnaflara, yardımlarını esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim. Bu şekilde oluşturduğumuz kaynakla birlikte kardeşlerimize ihtiyaçlarını bir nebzede olsa gidermeye çalıştık. Umarım onlarda ileride kendi kardeşlerine, arkadaşlarına böyle projelerle bu bilinci oluşturarak destek olabilirler.”

Kendilerine uzatılan yardım eli karşısında büyük sevinç yaşayan çocuklar, Enes abilerine ileride savcı, pilot, polis olma hayallerini anlattılar. Ailelerde, yardımların ulaşmasına sebep olan, katkı sağlayan, bağışta bulunan herkese teşekkür ederek, dualarda bulundu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.