Zonguldak Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

BEÜ İletişim Fakültesinden TÜBİTAK projesine destek

TÜRKİYE BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK ARAŞTIRMA KURUMU (TÜBİTAK) 4007 BİLİM ŞENLİKLERİNİ DESTEKLEME PROGRAMI KAPSAMINDA BEÜ “İLETİŞİM BECERİLERİNİN ÖĞRETMENLİK MESLEĞİNE ETKİLERİ” BAŞLIKLI SEMİNERE EV SAHİPLİĞİ YAPTI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
BEÜ İletişim Fakültesinden TÜBİTAK projesine destek
78 views
09 Haziran 2021 - 11:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) 4007 Bilim Şenliklerini Destekleme Programı kapsamında BEÜ “İletişim Becerilerinin Öğretmenlik Mesleğine Etkileri” başlıklı seminere ev sahipliği yaptı.

Bülent Ecevit Üniversitesi İletişim Fakültesi ile Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün koordinasyonunda 7 Haziran Pazartesi günü Sezai Karakoç Kültür Merkezinde düzenlenen seminerde Dekan Yardımcısı ve Halkla İlişkiler Tanıtım Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Melik Koç, iletişimin temel becerileri ve öğretmenlik mesleğine olan etkilerini öğretmenlerle paylaştı.

Kozlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen TÜBİTAK 4007 “Kozlu Bilimin İzinde” projesi kapsamında gerçekleştirilen ve Kozlu ilçesinde görev yapan yaklaşık 120 öğretmenin katıldığı seminerde Dr. Öğr. Üyesi Koç, “İletişimde Temel Kavramlar”, “İletişimin Bireysel ve Psikolojik Etkileri”, Kişilerarası İlişkilerde Dinleme”, “Kişiler Arası İletişimde Empati, Dinleme ve Güvengenlik”, “Okulda Kişiler Arası İlişkiler ve İletişim” konu başlıklarında bilgiler aktardı.

TÜBİTAK 4007 bilim kültürünün ve iletişiminin toplumun daha geniş kesimlerine yaygınlaştırılmasını, katılımcılara bilimsel bilginin ulaştırılmasını ve bilim – teknoloji arasındaki etkileşimin etkinlikler yoluyla kavratılmasını amaçlanıyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.