Zonguldak Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Bozkurt’tan 23 Nisan mesajı

BAŞKAN BOZKURT’TAN 23 NİSAN MESAJI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Bozkurt’tan 23 Nisan mesajı
39 views
22 Nisan 2021 - 12:58
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın yıl dönümünde, ülke ve ulus olarak ihtiyacını duyduğumuz laik eğitim, hoşgörü, toplumsal barış ve cumhuriyetin kazanımlarını kararlılıkla savunmanın yanı sıra her türlü bağnazlığa karşı mücadele etmek de temel ve asli sorumluluklarımız içerisinde yer almaktadır” dedi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının Cumhuriyetin kuruluşu, laik Cumhuriyetin ana ilkelerinin belirlenişi, ve çağdaş Türkiye’nin kuruluşunun ilk adımı olduğunu belirten Başkan Bozkurt şunları kaydetti; “Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarının önderliğinde çalışmalarına başlayan bu meclis önce cumhuriyeti sonra demokrasiyi gerçekleştirmiştir. Bugünkü anayasamızın temel ilkelerini esas alan bu anlayışın şekillenmesine önderlik eden meclisin koyduğu ilke ve anlayışlar günümüzde de geçerliliğini sürdürmektedir ve sürdürecektir. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının yıl dönümünde, ülke ve ulus olarak ihtiyacını duyduğumuz laik eğitim, hoşgörü, toplumsal barış ve cumhuriyetin kazanımlarını kararlılıkla savunmanın yanı sıra, her türlü bağnazlığa karşı mücadele etmek de temel ve asli sorumluluklarımız içerisinde yer almaktadır. Bu anlayışla, meclisimizin açılmasına önderlik eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve mücadele arkadaşlarını şükranla anıyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.